Marco Rossi szerint a felkészülés alatt a legnagyobb ellenfelük az idő volt

Ma utazik a válogatott Tamperébe

Sport
  • 2018.09.07. - 02:15

Csendesen telt a csütörtöki nap a magyar labdarúgó-válogatott telki edzőközpontjában, ahol minden kerettag egészséges és kellő önbizalommal várja a szombati Nemzetek Ligája első csoportmérkőzést Finnország ellen.

Marco Rossi szövetségi kapitány az elutazás előtti sajtótájékoztatón elmondta: „Számomra is új a jelenlegi helyzet, hiszen korábban klubcsapatokat edzettem, ahol jóval több idő állt rendelkezésre a játékosok felkészítésére. Jelenleg az idő az egyik legnagyobb ellenfelünk, de a válogatott játékosai vannak annyira profik, hogy az idő rövidsége ellenére sikerrel járjunk” – fogalmazott Rossi. A Bundesligában eredményes Szalai Ádám szerint: „Jó , hogy nincsenek már barátságos mérkőzések, és a Nemzetek Ligája elindulásával két lehetőségünk is van, hogy kijussunk az Európa-bajnokságra. A célunk, hogy sikeresebbek legyünk, mint az előző időszakban. Motiváltan várom a finnek és a görögök elleni mérkőzéseket.

Reklám