Együttműködés az ENSZ-szel

Agrárszervezeti összefogás

Gazdaság
  • 2018.06.08. - 03:51

Magyarország folytatná az eddigi sikeres együttműködést az ENSZ Élelmezésügyi és Mezőgazdasági Szervezetével (FAO) és támogatja a szervezet céljainak megvalósítását – mondta tegnap Nagy István agrárminiszter a FAO főigazgató-helyettesével folytatott megbeszélésen.

A tárcavezető az ösztöndíjprogram, a projektfinanszírozás és a budapesti regionális hivatalban megkezdett fiatal szakértői program folytatását ígérte. Nagy István a tárgyaláson kiemelte a családi gazdaságok jelentőségét, szorgalmazta a kistermelők támogatását és a mezőgazdaság vonzerejének erősítését, továbbá sürgette a vidéki elvándorlás megállítását és az életminőség javítását.

Reklám