A Mol Vidi FC gól nélküli döntetlent ért el Razgradban szerda este a Ludogorec ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.
Marko Nikolics, a székesfehérváriak szerb vezetőedzője (a klub honlapja szerint) így értékelt: „Nem a döntetlenre játszottunk, szerettünk volna nyerni. De az tény, ha egy Ludogorec-szintű csapattal játszol, nagyon meg kell szervezned a csapatod játékát, hiszen remek és labdával is gyors játékosaik vannak. Nagyon örültem volna egy gólnak, de sajnos ez nem jött össze. De azt hiszem, ezzel együtt is jól teljesítettek a játékosaink. Paulo Autuori, a bolgárok világhírű brazil edzője bírálta a magyar bajnokot, mondván: „A Vidi az előző két mérkőzésen tizenegy sárgát kapott, ma is láthattuk, hogy tördeli a játékot, nem láttunk tőle igazi futballt.” A visszavágót jövő szerdán 20 órától rendezik Felcsúton. Az Európa-ligában szereplő két magyar csapat, a Honvéd és az Újpest csütörtöki mérkőzése lapzárta után ért véget.



