Zsidók, keresztények és muszlimok imádkoztak közösen a békéért

"inden kimondott szó annyit ér, amennyit tettekre váltanak belőle"

Belföld
  • 2015.11.01. - 22:11

Zsidók, keresztények és muszlimok imádkoztak közösen a Közel-Kelet békéjéért, a háború és a terror minden áldozatáért és azokért, akiket hitük miatt üldöznek, vasárnap este Budapesten, a Deák téri evangélikus templomban. 

ökuima
A közös ima végén a különböző felekezetek képviselői közösen gyújtottak gyertyát, majd békejobbot nyújtottak egymásnak.
Reklám