Idén már második alkalommal hirdették meg a Virtuális Erőmű Program (VEP) Energiahatékonysági Kiválósági Pályázatát, amelynek díjátadó ünnepségét az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) dísztermében tartották tegnap.
Sikeres minisztériumi pályázat
Idén már második alkalommal hirdették meg a Virtuális Erőmű Program (VEP) Energiahatékonysági Kiválósági Pályázatát, amelynek díjátadó ünnepségét az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) dísztermében tartották tegnap.
A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
