Villamossal ütközött össze egy autóbusz szerda délután Debrecenben központjában, a balesetben tizenketten megsérültek - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársa az MTI-vel.
Suba István elmondta, hogy a villamos a Kossuth tér felől a vasútállomás irányába tartott, amikor a Piac utca és a Kossuth utca kereszteződésében összeütközött egy autóbusszal. Az ütközés következtében a villamos kisiklott.




