Világbajnok a női junior kézilabda-válogatott Debrecenben

A csapat a döntőben 28-22-re győzte le Norvégiát

Sport
  • 2018.07.14. - 21:30

A magyar válogatott megnyerte a Debrecenben rendezett női kézilabda junior-világbajnokságot, miután a szombat esti döntőben 28-22-re legyőzte Norvégia csapatát a Főnix Csarnokban.

junior kézilabda lányok
A torna álomcsapatába három magyar játékos került be: a legjobb balátlövő Háfra Noémi, a legjobb jobbszélső Faluvégi Dorottya, a legjobb beálló pedig Pásztor Noémi lett.
Reklám