Véget ért a nyári szezon

Gyulai Várszínház

Kultúra
  • 2017.08.24. - 00:01

Befejeződött a Gyulai Várszínház 54. évada, s a produkciókat huszonnyolcezren tekintették meg – tájékoztatta az intézmény az MTI-t. Június 29. és augusztus 13. között ötvennyolc előadást, köztük három bemutatót tartottak.

A magyar fellépők mellett szlovák, román, amerikai, izraeli, svájci, brit, holland és német vendégművészek játszottak, s számos program ingyenes volt. Az időjárás miatt csak egyetlen bábelőadás maradt el. A tervek szerint a teátrum idei két saját produkcióját, Shakespeare Szentivánéji álom és Vörösmarty Mihály Csongor és Tünde című művét az ősztől Budapesten játsszák majd.

Reklám