Magyar fejlesztésű és gyártású elektromosautó-töltőt avattak Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter részvételével vasárnap, az elektromos autók számára szervezett "80edays" nemzetközi túra budapesti állomásán.

Magyar fejlesztésű töltőt avattak Budapesten
Magyar fejlesztésű és gyártású elektromosautó-töltőt avattak Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter részvételével vasárnap, az elektromos autók számára szervezett "80edays" nemzetközi túra budapesti állomásán.


Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség