Üzemszünet lesz a nemzeti mobilfizetési rendszerben

November 18-án 00:10 és 02:10 óra között tart a szünet

Gazdaság
  • 2018.11.16. - 11:06

Nem lehet mobilfizetéssel autópálya-matricát vásárolni, parkolást indítani, illetve használatarányos útdíjat (HU-GO) fizetni november 18-án, vasárnap 00:10 és 02:10 óra között - közölte a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. pénteken az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint ez idő alatt karbantartást végeznek, annak további részében részlegesen nem lesz elérhető a szolgáltatás.

A szolgáltató ezért azt kéri, hogy az ügyfelek a karbantartást megelőzően elővételben gondoskodjanak az útdíjhasználattal kapcsolatos díjtermékek megvásárlásáról.

Reklám