Utánpótlás

Alkalmi tűzoltónak álltak a fiatalok tegnap a városligeti gyermeknapon

Krónika
  • 2016.05.30. - 01:00

A tűzoltás rejtelmeivel, szépségeivel is megismerkedhettek azok a fiatalok, akik tegnap ellátogattak Budapesten a gyermeknap rendezvényeire.

A Városligetben a Nemzetközi Gyerekmentő Szolgálat szervezésében harminckilenc helyszínen, három színpadon élvezhették a programokat az érdeklődők, akik szép számmal vettek részt azokban. A gyermeknapot 1950 óta ünneplik meg szerte a Földön, az ENSZ akkori határozata szerint az államok maguk dönthetik el, hogy az eseményre melyik napot jelölik ki, Magyarországon ez hagyományosan május utolsó vasárnapja.
Reklám