Aranyérmes lett a 4x1250 méteres, 14-16 évesek között induló váltóban a magyar négyes az izraeli Eilatban rendezett junior nyíltvízi úszó-világbajnokság zárónapján.

A küldöttség így egy arany-, egy ezüst és három bronzéremmel zárt, amellyel az éremtáblázaton negyedik lett
Aranyérmes lett a 4x1250 méteres, 14-16 évesek között induló váltóban a magyar négyes az izraeli Eilatban rendezett junior nyíltvízi úszó-világbajnokság zárónapján.

