Újraválasztották Lovász Lászlót az akadémia elnökének

Ülésezik az MTA közgyűlése

Belföld
  • 2017.05.09. - 14:41

 Újraválasztották Lovász Lászlót a Magyar Tudományos Akadémia (MTA) elnökének a szervezet 188. közgyűlésén - hangzott el a tisztújítást követő sajtótájékoztatón, kedden Budapesten.

mta-sajttáj
"A CEU tudományos teljesítménye kiemelkedő, nagyon szerencsétlennek tartanánk, ha külföldre költözne" - fogalmazott az MTA elnöke, aki újságírói kérdésre elmondta azt is, hogy az ajánlatra érkezett válasz kormányzati oldalról, ám további részleteket erről nem akart elárulni.
Reklám