Új épületszárnyat adtak át a balassagyarmati Dr. Kenessey Albert Kórházban szerdán, a beruházás 1,78 milliárd forintból készült el.

Kitért arra is, hogy 2010 előtt több mint 880 egészségügyi dolgozó fordult a hatósághoz, hogy külföldön vállaljon munkát. A legfrissebb adatok szerint tavaly 332-en akartak elmenni az országból, a tendencia itt is megfordult - mondta az államtitkár.



