Trócsányi László: A Szent Korona a nemzeti függetlenség jelképe

Konferenciát tartottak az ereklye hazahozatalának ávfordulója kapcsán

Belföld
  • 2018.01.08. - 15:12

A Szent Korona a nemzeti függetlenség jelképe és a közhatalom, illetve az egyéni szabadságjogok forrása - mondta Trócsányi László igazságügyi miniszter a koronázási ereklyék hazahozatalának negyvenedik évfordulója alkalmából tartott konferencián Budapesten hétfőn.

koronakonf576
A Szent Korona hazahozatalának negyvenedik évfordulója alkalmából a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen tartott tudományos konferencia fővédnöke Áder János köztársasági elnök volt.
Reklám