Tovább pusztít az erdőtűz Görögországban

Emelkedett az áldozatok száma - Áder János táviratban fejezte ki részvétét + GALÉRIA

Krónika
  • 2018.07.25. - 14:13

 Nyolcvanra emelkedett a görögországi erdőtüzek halálos áldozatainak száma szerdán, számos embert még eltűntként tartanak nyilván - közölte a görög tűzoltóság. A helyi hatóságok elmondták, hogy a Geraneia hegyet leszámítva mindenhol sikerült megfékezni a lángok terjedését - Áder János államfő táviratban fejezte részvétét Prokopisz Pavlopulosz görög köztársasági elnöknek az erdőtüzek miatt.

1 / 14

Illetékesek arra számítanak, hogy a halálos áldozatok száma tovább emelkedik.

görög tűz

Reklám