Két arany- és egy bronzéremmel tért haza a csehországi Zbraslavicéből, a 18. vitorlázó műrepülő-világbajnokságról a magyar válogatott.

Józsa Dávid harmadik lett
Két arany- és egy bronzéremmel tért haza a csehországi Zbraslavicéből, a 18. vitorlázó műrepülő-világbajnokságról a magyar válogatott.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
