Orosz gyártmányú volt, de Moszkva állítása szerint nem az orosz erők használták az a drónt, amelyet a múlt héten lelőtt a török légierő, miután az Szíria irányából megsértette az ország légterét - közölte Ahmet Davutoglu török miniszterelnök hétfőn.

Moszkva: az orosz erők használták azt a típust
Orosz gyártmányú volt, de Moszkva állítása szerint nem az orosz erők használták az a drónt, amelyet a múlt héten lelőtt a török légierő, miután az Szíria irányából megsértette az ország légterét - közölte Ahmet Davutoglu török miniszterelnök hétfőn.


Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás