A roamingdíjak tavaly júniusi eltörlése óta a magyarok többet használják a mobiltelefonjukat külföldi utazáskor, a hívások száma és az adatforgalom is emelkedett – derül ki a mobilszolgáltatók által a távirati érdeklődésére küldött adataiból.
Távközlés, nyári forgalom
A roamingdíjak tavaly júniusi eltörlése óta a magyarok többet használják a mobiltelefonjukat külföldi utazáskor, a hívások száma és az adatforgalom is emelkedett – derül ki a mobilszolgáltatók által a távirati érdeklődésére küldött adataiból.
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében