Folytatódtak tegnap Franciaországban az üzemanyag adójának emelése elleni spontán tüntetések, amelyek során összesen 358 helyen vették blokád alá a demonstrálók az utakat, benzinkutakat, üzemanyag-raktárakat.
„Halljuk a dühöt”
Folytatódtak tegnap Franciaországban az üzemanyag adójának emelése elleni spontán tüntetések, amelyek során összesen 358 helyen vették blokád alá a demonstrálók az utakat, benzinkutakat, üzemanyag-raktárakat.

Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne