A Gazprom az idén eddig 27,6 milliárd köbméter földgázt exportált Európába, ami 24,9 százalékkal, 5,5 milliárd köbméterrel több az egy évvel korábbinál.

Európába is jelentősen növelte exportját a Gazprom
A Gazprom az idén eddig 27,6 milliárd köbméter földgázt exportált Európába, ami 24,9 százalékkal, 5,5 milliárd köbméterrel több az egy évvel korábbinál.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
