Több mint 30 köbméternyi hulladékot, köztük 30 ezer pillepalackot és egyéb szemetet gyűjtöttek össze a PET Kupa résztvevői, akik hat nap alatt haladtak végig a Felső-Tiszán - mondta az esemény szervezője az M1 aktuális csatornán vasárnap.

Cél, hogy figyelmeztessenek a Tisza fokozódó szennyezésére
Több mint 30 köbméternyi hulladékot, köztük 30 ezer pillepalackot és egyéb szemetet gyűjtöttek össze a PET Kupa résztvevői, akik hat nap alatt haladtak végig a Felső-Tiszán - mondta az esemény szervezője az M1 aktuális csatornán vasárnap.

