Több mint egymilliárdból újult meg a Heim Pál Gyermekkórház

Az elmúlt négy évtized egyik legnagyobb gyermek-egészségügyi fejlesztése fejeződött be+VIDEÓ

Belföld
  • 2015.12.28. - 14:45

Mintegy 1,2 milliárd forintból újították fel a fővárosi Heim Pál Gyermekkórház hat telephelyének kilenc épületét - közölte Nagy Anikó, az intézmény főigazgató főorvosa. A sajtótájékoztatón Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára elmondta: a kormánynak is köszönhetően az egészségügyi ágazat többletforrásokkal gazdálkodhat.

heim pál kormany.hu nagy
Reklám