Több kutya kóborolt el a petárdák miatt, mint tavaly ilyenkor

Az Állatvédő Liga, a Fővárosi Önkormányzati Rendészet és a Rex Kutyaotthon Alapítvány együtt segít visszajuttatni az eltűnt házi kedvenceket a gazdáikhoz

Krónika
  • 2017.01.01. - 22:06

Tavalyhoz képest már az első nap jóval több a szilveszteri petárdázások miatt elkóborolt állatról érkezett bejelentés a fővárosban - számolt be Pataki Gábor, az Állatmentő Liga vezetője az M1 aktuális csatorna vasárnap esti műsorában.

szilveszter kutya
Reklám