Ötezer notebookra és ezer táblagépre pályázhatnak a rászorulók Nyíregyháza térségében a Digitális Magyarország Program keretében - mondta a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium infokommunikációért felelős helyettes államtitkára az M1 aktuális csatorna kedd esti műsorában.




