Tizenötmilliós beruházás a kecskeméti Mercedes gyárban

Bővül az üzem logisztikai csarnoka

Gazdaság
  • 2015.12.17. - 12:57

A Mercedes-Benz kecskeméti gyára 15 millió eurós beruházással új logisztikai koncepciót valósít meg, amelynek keretében jelentősen bővül az üzem logisztikai csarnoka és megújul a gyártósorok alkatrészellátása - közölte a társaság az MTI-vel csütörtökön.

mercedesz-kecskemet
Reklám