Idén 18. alkalommal adják át a termékmegjelölésre jogosító Magyar Termék Nagydíjat - közölte a Magyar Termék Nagydíj Pályázati Iroda ügyvivő igazgatója vasárnap az M1 aktuális csatorna műsorában.

"A pályázattal elsősorban a fogyasztók nyernek"
Idén 18. alkalommal adják át a termékmegjelölésre jogosító Magyar Termék Nagydíjat - közölte a Magyar Termék Nagydíj Pályázati Iroda ügyvivő igazgatója vasárnap az M1 aktuális csatorna műsorában.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul