Tizenhárom és fél év börtönt kapott a két tatabányai hajléktalant megölő fiú

A fiatalkorú elkövető a büntetés kétharmadának kitöltése után bocsátható feltételes szabadlábra

Krónika
  • 2018.09.07. - 14:44

A Tatabányai Törvényszék tizenhárom és fél év fiatalkorúak börtönére ítélte a 16 éves M. Apollót, aki tavaly tavasszal egy éjszaka olyan súlyosan bántalmazott két hajléktalant Tatabányán, hogy mindketten a helyszínen meghaltak.

Az emberölés bűntette és két rendbeli kifosztás miatt elítélt fiú a büntetés kétharmadának kitöltése után bocsátható feltételes szabadlábra.

Reklám