Az amerikai kormány újabb büntetőintézkedéseket jelentett be Irán ellen, a brit miniszterelnök, Boris Johnson követelte, hogy Washington ne szankcionálja az atomalku-párti európai szövetségeseit, és ne higgye, hogy egy új iráni rezsim jobb lesz.
Iráni nukleáris egyezmény
Az amerikai kormány újabb büntetőintézkedéseket jelentett be Irán ellen, a brit miniszterelnök, Boris Johnson követelte, hogy Washington ne szankcionálja az atomalku-párti európai szövetségeseit, és ne higgye, hogy egy új iráni rezsim jobb lesz.
