Testvérvárosi szerződés megkötéséről állapodtak meg a múlt héten Budapest és Székelyudvarhely elöljárói. Gálfi Árpád székelyudvarhelyi polgármester bejelentését a Krónika című napilap közölte keddi számában.

„Budapest a nemzet fővárosa és Székelyudvarhely a székely főváros”
Testvérvárosi szerződés megkötéséről állapodtak meg a múlt héten Budapest és Székelyudvarhely elöljárói. Gálfi Árpád székelyudvarhelyi polgármester bejelentését a Krónika című napilap közölte keddi számában.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
