A 3-as metró felújított szerelvényei esetében is igaz az, hogy az ilyen bonyolult felújításoknál és üzembe helyezéseknél a kezdeti kisebb hibák elkerülhetetlenek - mondta Tarlós István főpolgármester pénteken budapesti sajtótájékoztatóján.

MSZP: Vonják ki az utasforgalomból a felújított 3-as metrószerelvényeket!
Az MSZP felszólította a budapesti városvezetést, hogy haladéktalanul vonja ki az utasforgalomból a felújított 3-as metrószerelvényeket mindaddig, amíg azok nem működnek "normális minőségben".
Horváth Csaba, a szocialisták fővárosi képviselője pénteken, Budapesten tartott sajtótájékoztatón úgy fogalmazott, aggodalommal figyelik az orosz metró "bénázását", vagyis azt, hogy az feltehetően a hozzá nem értés miatt "fordítva működik: két napot dolgozik és öt napot pihen".



