Megindult a forgalom a Lónya és Harangláb közötti magyar-ukrán határátkelőhelyen, ahol korábban áramellátási problémák miatt szünetelt az utazók átléptetése - közölte a rendőrség a honlapján vasárnap kora délután.
Az ukrán oldalon a szakemberek helyreállították az áramellátást, a határátkelőhely 12 órától fennakadás nélkül üzemel, várakozás nem alakult ki - olvasható a police.hu oldalon.
A rendőrség azt tanácsolta az utazóknak, hogy a várakozás elkerülése érdekében a határszakasz átlépéshez a Lónyához legközelebbi, beregsurányi és barabási közúti határátkelőhelyek valamelyikét válasszák.



