A címvédő Győri Audi ETO KC 27-25-re győzött a román CSM Bucuresti otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének negyedik fordulójában, szombaton, ezzel biztosította, hogy csoportja első helyéről jut a negyeddöntőbe.
A vendégek közül a norvég Nora Mörk és a francia Amandine Leynaud térd-, a brazil Eduarda Amorim boka-, Fodor Csenge pedig vállsérülés miatt hiányzott. A románok kulcsemberei közül Cristina Neagu és a norvég Amanda Kurtovic térd-, a montenegrói Majda Mehmedovic vakbélműtét után gyógyul, és a svéd Sabina Jacobsen sem játszhatott.
A győriek a 11. percben vezettek először, de mivel támadásban és védekezésben sem voltak kellően hatékonyak, eleinte nem tudták megőrizni az előnyüket. A bukarestiek a 21. percben két góllal jobban álltak, de Kari Aalvik Grimsbö kapus javuló teljesítménye, illetve az ETO egyre jobb védekezése miatt a szünetig többször már nem találtak be, a Győr pedig Tomori Zsuzsanna és Nycke Groot vezérletével egy 6-0-s sorozattal használta ki mindezt.

Női kézilabda Bajnokok Ligája, középdöntő, 4. forduló, 2. csoport:
CSM Bucuresti-Győri Audi ETO KC 25-27 (10-14)
a Győr gólszerzői: Groot 8, Kristiansen, Oftedal 4-4, Knedlikova, Tomori 3-3, Hansen, Pintea 2-2, Görbicz 1



