Szoros az együttműködés Magyarország és Stájerország között

Gulyás Gergely a tartomány vezetőjével folytatott megbeszélésén kiemelte: a régióban sok magyar él

Külföld
  • 2017.09.20. - 14:54

Magyarország és Stájerország között számos területen szoros a kapcsolat - mondta Gulyás Gergely, az Országgyűlés alelnöke szerdán Budapesten, miután megbeszélést folytatott Hermann Schützenhöferrel, Stájerország tartományfőnökével.

gulyás stájer

Reklám