A déli nyitás stratégiával Magyarország még időben lépett abban a globális versenyben, amely azért folyik, hogy kié legyen a vezető pozíció az Afrikával kialakított gazdasági együttműködésben - mondta a külgazdasági és külügyminiszter a 2. Budapest Afrika Fórum megnyitóján.




