A Széchenyi Pihenőkártya (Szép-kártya) tulajdonosai többet költöttek az év első két hónapjában, mint tavaly ugyanebben az időszakban. Csaknem 8,5 milliárd forintot használtak fel juttatásaikból az OTP Szép-kártya birtokosai az év első két hónapjában, ami nyolcszázalékos emelkedést jelent 2016 azonos időszakához képest – tájékoztatta a pénzintézet a távirati irodát.
A K & H Szép-kártyákkal fizetett összegek január–februárban csaknem tíz százalékkal nőttek az elmúlt év azonos időszakához képest. A Közép-Magyarország régióban és a Dunántúlon költötték a legtöbbet az esztendő első két hónapjában.



