Szent István művét, államunk megalapítását ünnepeljük

Legősibb nemzeti ünnepünket tartjuk holnap

Belföld
  • 2015.08.19. - 04:09

Augusztus 20-án a keresztény magyar állam alapítására emlékezünk.

3o
Veszprém polgármesteri hivatala tudatta, az augusztus 20-i körmeneten mutatják be Szent István király Dunaszerdahelyről érkezett kézcsont ereklyéjét Sümegen, a csontereklyét a közösségi főiskola kápolnájában helyezik el. Tegnap a Belügyminisztériumban köztársasági elnöki kitüntetéseket, életmentő emlékérmet és miniszteri elismeréseket adtak át.
Reklám