Szent II. János Pál pápa-ereklyét kapott a budapesti lengyel plébánia

„A lengyel-magyar barátság jó alap”

Belföld
  • 2015.09.20. - 14:39

Szent II. János Pál pápa-ereklyét kapott a lengyel katolikus egyháztól a budapesti lengyel plébánia. Az ereklyét Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek helyezte el a lengyel közösség kőbányai templomában vasárnap szentmise keretében.

jánospál_ereklye576
Reklám