Idén áprilisban négy remek csapattal játszik barátságos mérkőzést a magyar hokiválogatott: Az ukrajnai divízió 1/A-s világbajnokságra való felkészülés részeként nemzeti együttesünk hazai jégen összecsap Finnország, Svédország és Szlovénia legjobbjaival, de Budapesten vendégeskedik majd a cseh U25-ös alakulat is.




