Magyarországon ez idáig nem mutatták ki az afrikai sertéspestis (ASP) vírusának jelenlétét – erősítette meg a távirati iroda kérdésére tegnap a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
Nébih-vizsgálatok
Magyarországon ez idáig nem mutatták ki az afrikai sertéspestis (ASP) vírusának jelenlétét – erősítette meg a távirati iroda kérdésére tegnap a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
