Irán tartja magát a nukleáris programjáról szóló megállapodáshoz és szeretné, ha nem lennének többé vitás pontok - jelentette ki vasárnap Teheránban az iráni elnök a Nemzetközi Atomenergia-ügynökség (NAÜ) főigazgatójával tartott találkozón.

A NAÜk október 15-ig gyűjthet információt a vitás kérdésekről
Irán tartja magát a nukleáris programjáról szóló megállapodáshoz és szeretné, ha nem lennének többé vitás pontok - jelentette ki vasárnap Teheránban az iráni elnök a Nemzetközi Atomenergia-ügynökség (NAÜ) főigazgatójával tartott találkozón.

