Rendőri intézkedés közben halt meg egy férfi Budapesten

A rendőrök hiába kezdték meg az újraélesztését, nem sikerült megmenteni

Krónika
  • 2017.08.04. - 19:22

Rendőri intézkedés közben életét vesztette egy férfi pénteken Budapest IV. kerületében - közölte a rendőrség a police.hu honlapon.

A tájékoztatás szerint a IV. kerületi Rendőrkapitányság járőrei péntek délután intézkedtek egy 57 éves járművezetővel szemben. A férfi az intézkedés során rosszul lett és eszméletét vesztette. A rendőrök megkezdték az újraélesztést és értesítették a mentőszolgálatot. A gyors beavatkozás ellenére a férfi a helyszínen életét vesztette.
Tart a haláleset körülményeinek kivizsgálása az ügyészség közreműködésével - írták.

Reklám