Póta Georgina nyert, Pergel Szandra viszont kikapott a női egyes pénteki második fordulójában az alicantei asztalitenisz Eb-n, ezzel előbbi nyolcaddöntős. Póta 4–1-re verte a spanyol Maria Xiaót.
Asztalitenisz-Eb
Póta Georgina nyert, Pergel Szandra viszont kikapott a női egyes pénteki második fordulójában az alicantei asztalitenisz Eb-n, ezzel előbbi nyolcaddöntős. Póta 4–1-re verte a spanyol Maria Xiaót.
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
