Magyarország betartja a külső határok védelmét előíró uniós szabályokat, a cél, hogy mindenki csak ellenőrzést követően léphessen be az országba és így az Európai Unióba - jelentette ki a belügyminiszter csütörtökön Tompán.

Péntektől a tagállamok és a harmadik országok polgárai is csak ellenőrzést követően léphetnek át a határon - emelte ki a belügyminiszter
Magyarország betartja a külső határok védelmét előíró uniós szabályokat, a cél, hogy mindenki csak ellenőrzést követően léphessen be az országba és így az Európai Unióba - jelentette ki a belügyminiszter csütörtökön Tompán.

