Nem volt szervezője a pénteken kezdődött romániai tüntetéseknek, az összegyűlteknek semmilyen engedélyük nem volt, azért senkit nem lehetne felelősségre vonni - mondta Pászkán Zsolt, Románia szakértő vasárnap az M1 aktuális csatornán.

Az összegyűltek semmilyen engedéllyel nem rendelkeztek - mutatott rá a szakértő
Nem volt szervezője a pénteken kezdődött romániai tüntetéseknek, az összegyűlteknek semmilyen engedélyük nem volt, azért senkit nem lehetne felelősségre vonni - mondta Pászkán Zsolt, Románia szakértő vasárnap az M1 aktuális csatornán.

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul