Az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseinek tiszteletére állított emlékművet avatott pénteken Magyarország mexikóvárosi nagykövetségén Kövér László, az Országgyűlés elnöke - tájékoztatta az MTI-t Szilágyi László, az Országgyűlés sajtófőnöke.

„1956-ban a magyarság bebizonyította, hogy a történelemnek alakítói is lehetünk”
Az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseinek tiszteletére állított emlékművet avatott pénteken Magyarország mexikóvárosi nagykövetségén Kövér László, az Országgyűlés elnöke - tájékoztatta az MTI-t Szilágyi László, az Országgyűlés sajtófőnöke.

