Ötvenhatos emlékművet avatott Mexikóban Kövér László

„1956-ban a magyarság bebizonyította, hogy a történelemnek alakítói is lehetünk”

Külföld
  • 2017.02.04. - 07:56

Az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseinek tiszteletére állított emlékművet avatott pénteken Magyarország mexikóvárosi nagykövetségén Kövér László, az Országgyűlés elnöke - tájékoztatta az MTI-t Szilágyi László, az Országgyűlés sajtófőnöke.

kövér_56mexikó576
Reklám