Országjáró körútra viszik az Eucharisztikus Világkongresszus missziós keresztjét. A keresztet Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek áldotta meg és indította útjára szombat délután az esztergomi bazilikából - közölte Tóth János Csaba, a főegyházmegye sajtóreferense.




