Orbán Viktor miniszterelnök az Apollo Tyres vezetőivel tárgyalt kedd délelőtt az Országházban - tájékoztatta Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke az MTI-t.

Tárgyaltak az Apollo itteni tevékenysége bővítésének lehetőségeiről is - közölte a sajtófőnök.



