Orbán Viktor a horvát miniszterelnökkel tárgyalt

A magyar kormányfő Abbáziában találkozott Andrej Plenkoviccal

Belföld
  • 2018.08.13. - 20:15

A horvátországi Abbáziában (Opatija) tárgyalt egymással hétfő délután Orbán Viktor, Magyarország és Andrej Plenkovic, Horvátország miniszterelnöke - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.

A felek informális megbeszélést folytattak, melynek során áttekintették a két ország közötti aktuális ügyeket - közölte.

Reklám