Orbán Viktor Varsóba látogat

A miniszterelnök szeptember 22-én tárgyal Beata Szydlóval

Külföld
  • 2017.09.18. - 09:43

Orbán Viktor kormányfő szeptember 22-én Lengyelországba látogat, ahol Beata Szydlo lengyel kormányfővel tárgyal - erősítette meg az erről szóló lengyel sajtóhíreket Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke hétfőn az MTI-nek.

Közlése szerint a hivatalos látogatás során Lengyelország legfőbb közjogi méltóságaival terveznek találkozót, de a részletes program még egyeztetés alatt áll, később adnak róla tájékoztatást.

Reklám